Pielęgnacja.

Znamy Twojego Volkswagena dokładnie z każdej strony. Dlatego wiemy, jak się go pielęgnuje, aby wyglądał jak nowy. Taka pielęgnacja jest wiele warta, a mimo to względnie niedroga. Nasza oferta obejmuje zarówno podstawowe mycie jak i kompletną usługę.

Gwarantujemy olśniewające rezultaty
Staranne czyszczenie z zewnątrz nie tylko poprawia wygląd, lecz również zapobiega wielu niekorzystnym zjawiskom. Ale tylko wtedy, gdy się wie, jak je wykonać. W przeciwnym wypadku przy myciu powstają zadrapania. Także we wnętrzu niewłaściwa pielęgnacja może spowodować szkody. Znamy wszystkie niuanse i stosujemy właściwe środki do pielęgnacji.

Oryginalna pielęgnacja. Oryginalne akcesoria Volkswagen
Twój Volkswagen wykonany jest z zewnątrz i wewnątrz z różnych wysokiej jakości materiałów, które wymagają indywidualnej pielęgnacji. Niewłaściwa metoda lub niewłaściwe środki mogą spowodować nieodwracalne szkody, a nawet zagrożenie dla pasażerów. Na przykład środki do czyszczenia tablicy rozdzielczej zawierające rozpuszczalniki powodują porowatość pokryw modułów poduszek powietrznych. Przy otwarciu poduszek pękające części z tworzywa sztucznego mogą spowodować obrażenia. Chętnie udzielimy Tobie porad i zaoferujemy optymalne produkty do pielęgnacji pojazdu z oferty Oryginalnych akcesoriów Volkswagen.