Centrum Napraw Powypadkowych.
Miej pewność solidnej naprawy.

Samochody marki Volkswagen to produkty najwyższej jakości charakteryzujące się zaawansowaną technologią, która ma zapewnić podróżującym optymalne bezpieczeństwo. Nieprawidłowo wykonana naprawa może nie tylko stanowić niebezpieczeństwo w przypadku ponownej kolizji, ale również wpłynąć na zachowanie samochodu na drodze np. jego stabilność w zakręcie czy przy hamowaniu.

W celu utrzymania gwarancji i wartości oraz jakości Volkswagena rekomendujemy powierzanie napraw najlepszym specjalistom w autoryzowanych warsztatach. Fachowo naprawiony samochód, zgodnie z zaleceniami producenta i przy wykorzystaniu Oryginalnych części Volkswagen®, zapewni przewidywalne prowadzenie i właściwą ochronę w każdych warunkach.

Sprawdź gdzie w Twojej okolicy możesz fachowo naprawić Volkswagena.

Pracownicy Volkswagen Assistance powiedzą Ci, co masz robić i pomogą rozwiązać Twoją trudną sytuację. Są przygotowani, aby zapewnić Ci następujące usługi:

    holowanie pojazdu do Autoryzowanego Serwisu Volkswagena
    transport zastępczy
    samochód zastępczy
    nocleg w hotelu
    transport uszkodzonego pojazdu
    naprawę pojazdu

Zadzwoń do centrali Volkswagen Assistance:

24 h przez 365 dni w roku

+48 618 319 922

    Volkswagen Assistance – całodobowa pomoc na drodze
    (Świadczone usługi, których nie pokrywa ubezpieczenie, opłaca Klient. Bezpłatne świadczenie wszystkich usług dotyczy pojazdów z ważnymi przeglądami serwisowymi określonymi przez producenta w Autoryzowanym Serwisie Volkswagena).